מאז ששודרה לראשונה הפרסומת שלנו, בכיכובו של השורד בני ברוכים, היא הספיקה לעורר לא מעט הדים ברשת. אז למי שלא חי על הפלנטה – בני, יחד עם קוז'י, הצטלם לקמפיין חדש הקורא לציבור "לא להיות בני ברוכים" ולא להתפשר על בינוניות בכל הנוגע לאפליקציית החניה שלו. כמובן שבני, כמו בני, סיפק לנו הרבה רגעים בצילומים של צחוק מהבטן, וחשבנו שזה יהיה בגדר פשע להשאיר את זה רק אצלנו! אז קבלו הצצה אל מאחורי הקלעים עם השורד הכי מפולפל (או הפכפך או קורע תלוי את מי שואלים) על האי!

בניגוד ליחסי אהבה-שנאה שאולי ראינו על האי של הישרדות, על הסט מערכת היחסים של קוזי' את ברוכים הייתה משעשעת ועמוסה בלאבי-דאבי.

"אין מה אני אעשה, אני מת על הבחור הזה" אומר קוז'י ומוחץ את בני ברוכים בחיבוק אבהי וגדול, כמו שרק 2.03 מטרים יכולים להעניק.

"העיקר אומרים עליו שהוא לא משימתי! אבל תראו איזה יפה הוא עושה בני ברוכים!" מוסיף קוז'י וגורם לכולם על הסט לפרוץ בצחוק מתגלגל.

כמובן שאי אפשר היה להתעלם מהבדלי החזות בין השניים, מה שגרם לבני להבין שהם נראים כמו ברוך ושרוך, "זה קטע כי אני גם באמת ברוך(ים)" אמר בני וממש אבל ממש הצחיק את כל מי שהיה בסביבה. השניים גם לא חסכו בריקודים על הסט (יש שיאמרו חושניים למדי) – ואנחנו נהנינו מסשן 'רוקדים עם כוכבים' (גרסת האולטרה חובבנים).

על אף היעדרותה הפיזית מהסט, חגית עדיין הייתה נוכחת ברוחה ובנפשה, כשהיא מככבת כמעט בכל משפט שני של בני. הואלנו בטובנו לקבץ עבורכם את מיטב בדיחות "חאגית" (במלעיל כמובן) שנאמרו על הסט!

"חגית לא יודעת אבל עכשיו בזכות האפליקציה אני יכול לעקוב אחריה לכל הקניונים שהיא נכנסת אליהם – הנה! הנה! היא עכשיו נכנסה לקניון באמא שלי!" (בעודו מראה לנו התראה מסלופארק על כניסה לחניון).

"סיפרתי לחגית שאני הולך לעשות קעקוע, התלהבה חשבה שאני אעשה קעקוע שלה, אמרתי לה: מה פתאום! אני עושה קעקוע של סלופארק! הם מכניסים לי כסף, לא כמוך – מוציאים לי אותו".

"חגית אומרת שלא זכור לה שהיא אי פעם קיבלה דו״ח חניה, אבל כל הקיום שלה זה דו״ח אחד גדול, נשבע לכם! אתם יודעים כמה דו״חות יורדים לי מהחשבון כל יום?! דו״ח על בגדים, על איפור, על אוכל…"

בקיצור, לא יודעים מה איתכם, אבל אחרי שהסדרנו את הנשימה מיום שכולו בני… כל שנותר לנו להגיד הוא שאנחנו בסלופארק לחלוטין מאוהבים בבחור – אבל אתם! תעשו לנו טובה – אל תהיו בני ברוכים, ותתקדמו לאפליקציית תשלום החניה המתקדמת והחדשנית בישראל! או כמו שבני אמר – ״אני לא רוצה טנגו״.