עפולה הינה עיר בצפון ישראל, בליבו של עמק יזרעאל. עיר זו מהווה מוקד אזורי חשוב הן בשל פארק התעשייה אלון-תבור והן בשל בית החולים "העמק" המשרת את תושבי אזור עמק יזרעאל והצפון. לאחרונה נפתח גם פארק עפולה המציע אמפיתיאטרון גדול, אגם, מסלולי טיול ורכיבה על אופניים, פינת חי, מגרשי ספורט, אזורים לפיקניק ובית קפה. בנוסף פועלת העירייה לקידום פרויקט של חידוש "רכבת העמק", שתספק בעיר עפולה תחנה בקו העתידי המתוכנן להיפתח המחבר בין העיר חיפה לבית שאן.

היכן ניתן למצוא חניה בעפולה

רמת הקושי במציאת חניה בעיר אינה מוגדרת כקשה, למעט כמובן בשעות העומס במרכזים המסחריים שאז מעט יותר מורכב למצוא חניה ברחובות המרכזיים או ברחובות הקטנים הסמוכים. עיריית עפולה הגדירה חניות בכחול לבן באזורים המסחריים ואוכפת את החוק באמצעות חלוקת קנסות על ידי פקחים מעת לעת במהלך היום, וניתן לרכוש כרטיסי חניה או לשלם באמצעות מדחן, וכמובן שהודות לטכנולוגיה הסלולארית גם חניה סלולארית מספקת פיתרון לתשלום חניה.

חנייה סלולרית

חברת סלופארק מספקת את השירות של חניה סלולרית לאורחים המגיעים לעיר ומעוניינים להחנות את רכבם באזורי החניה המותרים (בכחול לבן). שיטה יעילה ונוחה זו מאפשרת לנהג להסדיר את תשלום החניה בהודעת טקסט קצרצרה ללא כל צורך ברכישת כרטיסים או חיפוש אחר מדחן. תהליך הרישום הטלפוני לשירות הינו קצר וחינמי


 

הרשם כעת לחץ        הרשמה לשירותי חניה סלולרית