ההתעסקות בחניה, גם בערד, בדרום ובעצם בכל מקום יכולה להיות עניין מתיש. כיום, כדאי לדעת, חניה בערד יכולה להיות למעשה הרבה יותר פשוטה עבור מי שמצטרך לשירת של אפליקציית חניה מתקדמת מבית סלופארק. לפני שנספר על מהות השירות ונראה שהוא מתאים גם לאנשים פרטים וגם לבתי עסק וחברות, נדגיש שמדובר בפיתוח ישראלי, כחול לבן. הפיתוח, אגב, מתאים גם למי שנוהג לחנות ב"כחול לבן" וגם למי שחונה מעת לעת בחניונים בתשלום – גם בערד וגם במקומות אחרים.

חניה בערד לפרטיים

לפני שנראה כיצד שירות סלופארק מתאים לחברות ועסקים, נספר כיצד הוא יכול להועיל לאנשים פרטיים ולמשפחות. מדובר למעשה בשיטת תשלום מתקדמת לצורך חניה, בכל מקום – בלי שצריך לחכות בתור למכונות תשלום בחניונים, בלי שצריך לחפש מדחן או לפרוט כסף גדול לכסף קטן.

באמצעות האפליקציה או שיחה טלפונית, פשוט יותר לשלם ופשוט יותר לא לשכוח להפעיל את אופציית חניה מהנייד, בין אם מעמידים את הרכב לכמה דקות ובין אם עושים זאת לכמה שעות. תזכורות יעילות לסיום זמן החניה שהוגדר או לכיבוי אפשרות התשלום והחניה עם תחילת הנסיעה משלימים את התמונה. ניתן, אגב, לצרף למנוי אחד את כל כלי הרכב של המשפחה וכל זאת – בחינם. עלות החניה זהה לפי המקובל בערד או מחוצה לה, בעיר או בחניונים.

חניה ערד לעסקים

מלבד העובדה שסלופארק מיועדת לציבור הרחב, הרי שהיא גם מיועד לחברות ולעסקים. ניתן לבצע חיבור של כל רכבי החברה, ללא קשר למספר כלי הרכב, בכדי ליהנות מאפשרות של חניה ערד ללא תשלומי מזומן וללא כל בעיות.

השירות מאפשר לחברה לחסוך את כל ההתעסקות וההתחשבנות עבור הוצאות חניה של העובדים והמנהלים. השירות מאפשר פונקציה של תזכורת בסיום חניה וגם מונע בעיה של קנסות ואי נעימויות. באמצעות השירות ניתן לבצע מעקב אחר כל החניות בחברה, ניתן לבצע הפרדה בין חניות פרטיות לבין חניות עסקיות והתשלום נעשה במרוכז, באופן ברור, בשקיפות ותחת פירוט מלא. גם לחברות וגם לפרטים – שירות סלופארק הישראלי הוא פתרון נוח, אלגנטי, מתקדם וחסכוני!