בסלופארק מציעים לכם שירות ייחודי, שיעזור לכם ליהנות מהפתרון הטוב ביותר, ובעיקר גם כזה שיחסוך לכם בזמן יקר. השירות, שמוצע החל מהיום גם בעיר אזור, הינו שירות חניה ארצי, המאפשר לכם לשלם את דמי החניה ישירות דרך הטלפון הסלולארי שלכם. באמצעות שירות זה תוכלו לחנות בחניה כחול לבן, ומבלי שתצטרכו להציג תו חניה או כרטיס חניה.

כיצד זה עובד

שירות החניה של סלופארק הוא שירות קל, נוח ויעיל במיוחד. כדי להפעיל אותו, כל שעליכם לעשות הוא להירשם תחילה אל השירות, הרשמה קצרה ומהירה, ואחר כך לחייג, באמצעות הטלפון הנייד שלכם, את המספר *9070 או להשתמש באפליקציה שבטלפון (המתאימה הן לאייפון והן לאנדרואיד).

חניה יומית בעיר אזור באמצעות שירות זה תעלה לכם 3.60 ₪ לשעה או 12 ₪ לחניה יומית. מחיר זה זהה לתעריפי התשלום של הרשויות המקומיות ונשאר כפי שהוא, כל עוד לא השתנו תעריפים אלה. כדי לצאת מהחניה ולהפסיק את התשלום, יהיה עליכם לחייג שוב *9070 או להיכנס אל האפליקציה.

את החיוב עבור שירות חניה זה תקבלו ישירות בכרטיס האשראי שלכם ובמהלך כל התקופה תוכלו גם לבדוק את החיובים השונים בחשבונכם הפרטי, שאליו תוכלו להיכנס באמצעות הסיסמא, אותה קבעתם בעת ההרשמה.

יתרונות השירות

שירות החניה של סלופארק מציע לכם יתרונות רבים. אפשר להשתמש בו בערים שונות בארץ, ולא רק באזור, וליהנות מנוחות מרבית. אם אתם תושבי אזור או אפילו מגיעים אליה לביקור קצר, במקום שתצטרכו לחפש תווי או כרטיסי חניה ולבזבז על כך זמן יקר, שירות זה יחסוך לכם זמן ויעזור לכם ליהנות מפתרון מהיר ויעיל מאד. אתם גם לא צריכים לשלם בכסף מזומן ביציאה או בכניסה אל החניון ולחפש בארנק מטבעות קטנים או שטרות. התשלום מתבצע באמצעות כרטיס האשראי שלכם, שאת פרטיו מסרתם בעת ההרשמה. יתרון נוסף וחשוב מאד הוא האופן שבו מבוצע החישוב. העלות הנדרשת עבור החניה עצמה נקבעת נטו לפי דקה ולא יותר. אתם לא משלמים יותר מהזמן שבו חניתם, בניגוד לשיטות תשלום אחרות. ניתן להירשם לשירות הזה בכל עת ובקלות רבה במיוחד.