אין אדם אחד בישראל אשר לא ביקר לפחות פעם אחת בבאר שבע בירת הדרום. בין אם היה מדובר בלימודים באוניברסיטת בן גוריון, ביקור של קרוב משפחה בבית החולים סורוקה או סתם ביקור בעיר העתיקה המרהיבה על שלל סמטאותיה ומסעדותיה המשובחות, אין ספק שזוהי חוויה בפני עצמה. יחד עם זאת, למצוא חניה בבאר שבע בירת הדרום אינה כל כך פשוטה כפי שכולם סוברים. מהי חנייה באמצעות הנייד? מהם יתרונותיה? ומדוע יש לאמץ חניה סלולארית כחלק מההתנהלות היום יומית? כל התשובות והפרטים במאמר שלפניכם.

לחנות בבאר שבע באמצעות הנייד

באר שבע בירת הדרום היא העיר השנייה בגודלה בישראל. כאמור, מדובר באחת הערים המתויירות ביותר בארץ ובעיר המכילה לא מעט מוסדות גדולים החל מבית המשפט המחוזי וכלה באצטדיון באר שבע. תודות לתנועה הגדולה שבעיר וכפועל יוצא מכך, אגף התחבורה ושירותי החניה של עיריית באר שבע פועל באופן מתמיד לשיפור שירותי החניה מאידך ואכיפת חוקי החניה מנגד. בעת הביקור בעיר, ניתן לחנות בכל הרחובות המסומנים בכחול לבן וכמובן בחניונים מוסדרים, כמו בכל עיר. על מנת להימנע ממצב בו תקבלו דו"ח וקנס כספי בשל חניה לא חוקית וכמובן להימנע ממצב בו תאלצו לשלם מחיר מופקע באחד מן החניונים בתשלום, מומלץ להתחיל ולחנות את רכבכם באמצעות הנייד.

מהי חניה באמצעות הנייד ומהם יתרונותיה?

חניה באמצעות הנייד היא די פשוטה, לאחר הרשמה קצרה ובהינף של כפתור תוכלו להחנות את רכבכם בכל מקום בארץ לרבות בבאר שבע מבלי כל חשש. כיום אין אדם אשר יוצא מפתח ביתו, אפילו כאשר מדובר ל"ירידה" למכולת השכונתית, ללא הנייד האישי. עובדה זו היא היתרון הגדול והבולט של חניה באמצעות הנייד שכן אין צורך לחשוש ולדאוג מראש לכסף קטן עבור המדחן או לארנק שנשכח בבית, בהינף של לחיצת כפתור, שעת החניה מתחילה ואתם בטוחים מפני "ביקורי פתע" של פקחים או מפני מחירים מופקעים של חניונים פרטיים. מעבר לכך, הבקרה אחר ההוצאות החודשיות בגין החניה נעשות עבורכם.