המקום הכי נמוך בעולם ובין היפים הוא ללא ספק ים המלח. אלפי תיירים ואזרחים מהארץ ומחו"ל נוהרים אל ים המלח כדי ליהנות מכל היופי הזה, ונראה שתמיד עמוס באזור זה. עקב כך, לא קל למצוא חניה בים המלח. אזור המלונות תמיד שוקק, ובחופים המרהיבים תמיד יש תכונה. באזור ים המלח יש גם לא מעט ישובים מה שהופך את ים המלח לאחד האזורים הכי עסוקים בישראל.

שירותי חניה מהנייד שלנו בסלופארק הוא בדיוק מה שאתם צריכים אם אתם מגיעים לים המלח. הוא מעניק לכם אפשרות לחסוך זמן והרבה מאוד כסף, ומאפשר לכם למצוא חניה בים המלח בקלות – בכל אזורי הכחול לבן.

השירות הוא מתקדם וממשיך להתעדכן עם כל התפתחות חדשה בתחום הטכנולוגי. כדי להתחבר לשירות כל מה שצריך לעשות זה להירשם. לאחר הרישום תקבלו מדבקה, אותה יש להדביק על הרכב, מדבקה זו היא אמצעי הזיהוי שאתם מחוברים לשירות.

איך השירות של סלופארק עובד בפועל?

לאחר שנרשמתם והדבקתם את המדבקה, תוכלו להחנות את הרכב שלכם בים המלח באזורי כחול לבן. הכניסה לחניה מתבצעת באמצעות המכשיר הנייד שלכם. שיחה לכניסה ושיחה ליציאה מהחניה. במידה ויש לכם טלפון מתקדם מדור 3.0 ואילך לא תצטרכו גם לבצע שיחה – באפליקציית החניה שלנו בסלופארק כל התהליך הקצר מתבצע דרך הממשק האישי באלפו הנייד.

עם שירותי החניה מהנייד שלנו בסלופארק משלמים אך ורק על הזמן שבו חניתם בפועל, אפילו לא רגע אחד יותר מזה. את המעקב אחר הפעילות החודשית תוכלו לבצע, גם דרך הממשק בטלפון הנייד – שם תוכלו לעקוב אחר החיובים, הסטטיסטיקה, כמות החניות שלכם ועוד.

מבחינת מחירי החניה – המחירים של שירותי חניה בים המלח, כמו מחירי השירות בכל הערים בארץ,  זהים לחלוטין למחירים של הרשויות המקומיות בישראל ומתואמים איתם.