גבעתיים היא חלק מערי המטרופולין הגדול ביותר בישראל – תל אביב. ולמרות שהיא עד לא מכבר נחשבה לעיר שקטה, היום אלפים נוהרים אליה והיא הפכה לאחת הערים המבוקשות ביותר בישראל. בשל כך, מציאת חניה בגבעתיים לעיתים נראית משימה בלתי אפשרית.

עם השירות המתקדם שלנו בסלופארק תוכלו לשכוח אחת ולתמיד מכל אותן בעיות חניה בגבעתיים. השירות מעניק לכם הזדמנות להחנות את הרכב שלכם בכל רחבי העיר, באזורים המסומנים בכחול לבן. כל התהליך, יציאה וכניסה מן החניה, מתבצע דרך הטלפון הנייד, ואפשר סוף כל סוף לנופף לשלום למדחנים, חניונים, כרטיסי חניה.

דרך הטלפון הנייד ובממשק נוח ואינטואיטיבי ניתן לנהל את כל השירות: החל מכניסה ויציאה לחניות דרך מעקב אחר הפעילות החודשית שלנו ועד חיובים וקבלת התרעות על סיום החניה בגבעתיים.

השירות של סלופארק כולל גם אפליקציית חניה מתקדמת ובה במקום להתקשר כדי להיכנס ולצאת מהחניה אפשר לנהל את כלל הפעילות דרך הממשק, מבלי לבצע שיחת טלפון. חשוב לציין בנקודה זו ששירות האפליקציה מתאים וייעודי רק ללקוחות בעלי טלפון נייד מדור 3.0 ואילך.

חניה בגבעתיים – מסלולים

לנוחיות קהל הלקוחות שלנו, אנו מציגים מספר מסלולי חניה בגבעתיים:

  1. מסלול ללקוחות פרטיים.
  2. מסלול למשפחות בעלות יותר מרכב אחד
  3. מסלול לעסקים – מסלול ייחודי לבעלי עסקים שברשותם ציי רכבים.

המסלולים מותאמים לצרכים הייחודיים של כל לקוח ומעניקים נוחות אופטימאלית. בין השירותים ניתן לציין הזמנת חניה למפרע, התרעות ותזכורות לסיום חניה ולהארכת משך החניה וכן חניונים הזמינים באזור שלכם.

הייחודיות של השירות שלנו בסלופארק הוא שמשלמים רק על הזמן שבו חניתם הלכה למעשה ולא דקה יותר מזה.

כאשר הקמנו את חברת סלופארק המטרה שניצבה לנגד עינינו היא לספק נוחות מירבית לקהל הלקוחות, לאפשר להם להחנות את רכבם בנוחות, בערים השונות בארץ, לרבות גבעתיים.