העיר חדרה שוכנת לחופי הים התיכון ושייכת לאוזר חיפה. אין ספק כי סימן ההיכר העיקרי של עיר זו הנהנית מעבר היסטורי עשיר כמושבה שהוקמה בתקופת העלייה הראשונה הוא תחנת הכוח, שארובותיה מתנשאות למרחקים והינן חלק בלתי נפרד מהנוף שלה. בעיר אזור תעשייה, תחנת רכבת ושכונות מגורים ותיקות לצד חדשות.
להרשמה לשירות חניה סלולארית בחדרה

היכן ניתן למצוא חניה בחדרה

במרבית שעות היום אין כל קושי במציאת חנייה בעיר, אך ישנם שני מוקדים היוצרים עומס תנועה ולכן גם מחסור בחניה שזה בית הספר "גורן" ואוזר המרכז של העיר. מצוקת החנייה מורגשת בעיקר בשעות הבוקר בהן הורים מורידים ילדים, בשעות אחר הצהריים בהן אוספים את הילדים ובשעות העומס עקב קניות (לסופי שבוע). בשנים האחרונות הגבירה עיריית חדרה את גביית החובות עקב הצטברות קנסות חניה שלא שולמו ולכן גם הפיקוח על הנושא של חניה (וטיפול בבעיית החניות הכפולות שהפך לנפוץ) מוקפד יותר.

חניה סלולרית

שירות זה של חברת סלופארק מספק פיתרון שנועד להקל על המבקשים לחנות בכחול לבן בעיר. השירות אליו נרשמים באופן חד פעמי טלפונית מאפשר לשלם על החניה מבלי לצאת מהרכב על ידי הודעת טקסט בהגעה לחניה וביציאה ממנה, ועל כן הוא כל כך יעיל וחסכוני. בשירות חניה מהנייד אין צורך לתור אחר מדחן, לרכוש כרטיסי חניה או תו חניה והתשלום הוא בדיוק בהתאם לתעריפי החניה העירוניים של עיריית חדרה.


 

הרשם כעת לחץ        הרשמה לשירותי חניה סלולרית