המרינה, אזורי התעשיה, הרצליה פיתוח, מרכז העיר – אין ספק שהרצליה היא אחת הערים הכי עמוסות בישראל, ולעיתים תכופות קשה למצוא חניה בהרצליה או שלפחות צריכים להוציא הרבה מאוד כסף לשם כך.

סלופארק פועלת בפריסה ארצית והיא מציעה את שירותיה גם בהרצליה. עם שירותי החניה הסלולרית שלנו בסלופארק החניית הרכב שלכ לא הייתה פשוטה וקלה יותר. כל מה שצריך כדי להיות מחוברים לשירות הוא להרשם ולהחזיק טלפון סלולרי – זה הכול!.

שירותי חניה מהנייד מקצרים לכם את זמן חיפוש החניה – כי ניתן להחנות את הרכב שלכם בכל אזורי הכחול לבן בהרצליה. ובנוסף, אתם משלמים רק על הזמן המדויק שבו חניתם.

שירותי חניה מהנייד – כך זה עובד!                 

לאחר שנרשמים לשירות, מקבלים סיסמה ויוזר אישיים וכן נשלחת מדבקה מיוחדת לבית הלקוח – אותה יש להדביק על גבי הרכב. מדבקה זו היא הזיהוי שלכם והיא זו שמונעת מפקחים לשים דו"חות. סלופארק פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם עיריות בארץ לרבות עריית הרצליה.

בשירותי חניה מהנייד כל שעליכם לעשות כדי להחנות הוא להתקשר למספר 9070* ומחנים. כאשר רוצים לצאת מהחניה – מתקשרים שוב וזה הכול! פשוט מאוד. לבעלי טלפון מדור 3.0 יש גם אפליקציית חניה שחוסכת את הטלפון ומאפשרת כניסה ויציאה דרך ממשק אינטואיטיבי בטלפון הנייד. האפליקציה נגישה לכל לקוח, כאמור, שיש לו מכשיר נייד מתקדם.

שירותי החניה שלנו בסלופארק מתעדכנים כל העת, ואנחנו עושים הכול על מנת לשדרג ולעדכן את השירות שלנו, בהתאם להתפתחויות הכי חדשות בעולם הטכנולוגיה. הצוות המקצועי תמיד נגיש ללקוחות קיימים וכן ללקוחות חדשים ומאפשר תקשורת ישירה.

שירותי חניה בהרצליה מותאמים הן ללקוחות פרטיים בעלי מספר רכבים והן ללקוחות עסקיים (ראו מסלול עסקי מיוחד) והוא חוסך ללקוחות כסף ולא מעט זמן יקר.