הוד השרון אשר הוכרזה כעיר רק בשנת 1990 הספיקה להפוך מאז לאחת הערים הפופולאריות ביותר בישראל ולא בכדי. החל מהעובדה כי מדובר בעיר "ירוקה" אשר שומרת בקנאות על פיתוח סביבתי נקי לצד "ריאות ירוקות" לרווחת תושבי העיר וכלה בעבודה כי מדובר באחת הערים אשר יחס האוכלוסייה בה, נחשב לנמוך במיוחד ביחס לשאר ערי השרון, מדובר בעיר המושכת אליה לא מעט אנשים. כמובן שגם מיקומה המרכזי (ממוקמת סמוך לערים הגדולות בגוש ודן וכמובן השרון) ודרכי הגישה הנוחות בה, הופכים את העיר לאחת המובילות בישראל. יחד עם זאת, חניה בהוד השרון היא "סיפור אחר". כל מה שרציתם לדעת על חניה בהוד השרון באמצעות הסלולאר במאמר שלפניכם.

מדוע עדיף לחנות את הרכב ולשלם באמצעות הסלולאר?

עיריית הוד השרון, כמו שאר המועצות המקומיות בישראל, מקפידות הקפדה יתרה על חוקי החניה והאכיפה בעיר שכן מדובר בהכנסה השנייה בגדולה לקופת העירייה, מיד לאחר תשלומי המיסים כמובן. לכן, ההיגיון הבריא אומר כי עדיף לשלם "כמה שקלים" ולחנות בהתאם לחוק במקום לשלם "כמה מאות" לאחר קבלת הדו"ח. אך מה לעשות שלעיתים הזיכרון האנושי וחיי היום יום מטרפדים את כוונתנו לקחת כסף קטן עבור המדחן למשל? הפתרון לבעיה הזו הוא די פשוט, לחנות ולשלם באמצעות הסלולאר.

יתרונות החנייה באמצעות הסלולאר

כאמור, לחניה באמצעות הסלולר יש לא מעט יתרונות:

  • די לשכחה – מכיוון שהחניה מתבצעת באמצעות הנייד ואותו אתם לעולם לא תשכחו בצאתכם מהבית, פתרתם את הבעיה המרכזית והעיקרית שלכם. בהינף של לחיצה, שעת החניה מתחילה ואף מסתיימת באופן אוטומטי מיד בתום השעה הקצובה. כך שלא חסכתם רק את הדו"ח הפוטנציאלי אלא גם את האפשרות לקבל "קנס" נוסף במידה ולא סיימתם את החניה.
  • חיסכון כספי –  לרכוש כרטיסי חניה ו/או להטעין כרטיסים חיצוניים מהווים לא רק טרחה אלא גם הוצאה כספית לא קטנה. מעבר לכך, אין עיר בארץ אשר לא תוכלו למצוא בה כמה חניונים פרטיים אשר גובים עלות מופקעת (בלשון המעטה) עבור חניה. תשלום בגין החניה באמצעות הסלולאר מאפשרת חיסכון כספי מובהק, שכן העלות היא על פי דקה.