קרית ביאליק, שחוגגת בקרוב ארבעים שנה כיישוב עירוני, צמחה וגדלה במהלך השנים. כמו כל עיר ראויה לשמה, יש בה הסדרי חניה שונים, אך אין בכך כדי למנוע אי נעימויות שונות. רבים, למשל, שוכחים לרכוש כרטיס חניה מבעוד מועד ואיש אינו אוהב לבלות בתור לחניון עמוס. לכן, נעים לדעת שלפחות חלק גדול מהטרדות שקשורות בחניה יכולים להיות נחלת העבר. כל זאת, בזכות שירות מיוחד לכל מי שזקוק מעת לעת למקום חניה בקרית ביאליק.

השירות שאנו מדברים עליו הוא שירות תשלומים מיוחד, שמלווה באפליקציה סלולרית מתקדמת. זוהי אפליקצית חניה סלולרית שפותחה על ידי חברת סלופארק הישראלית, והיא עושה את החיים נוחים במיוחד.

חניה בקרית ביאליק באמצעות הסלולר

אפליקציית חניה קרית ביאליק מסייעת בכמה דרכים לכל מי שרוצה לחנות בנוחות ולהגיע בזמן לכל מקום. במקום לבזבז זמן על חיפוש עמדת תשלום בחניון, במקום לבזבז זמן ברכישת כרטיסי חניה, במקום לבזבז זמן בחיפוש אחר מדחנים בקרית ביאליק או במקומות אחרים בארץ, כל מה שצריך לעשות הוא להתקין את האפליקציה וזאת, בקלות ובפשטות.

לאחר התקנת האפליקציה ניתן לבצע תשלום בחניונים, ניתן לשלם על מקום חניה עירוני (ליד מדרכה שצבועה בכחול ולבן) וניתן למעשה לחנות בכל מקום בארץ, בלי לדאוג לאמצעי תשלום. כשרוצים – מפעילים את האפליקציה וכשרוצים – מסיימים את פעולת החניה.

חניה קרית ביאליק בלי פספוסים

כדאי לדעת שהאפליקציה של החניה מבית סלופארק מאפשרת למנוע מקרים לא נעימים ולעיתים אפילו מביכים. מי שלא רוצה יותר לשכוח לשלם על חניה צריך פשוט להגדיר חניה באמצעות הסלולר. ואם זמן החניה שהוגדר הסתיים והרכב עדיין חונה? האפליקציה שולחת התראה וניתן להאריך את משך החניה מכל מקום.

במידה ולאחר שחונים מחליטים להמשיך לנסוע, אפילו כעבור מספר דקות – האפליקציה יודעת לא לחייב על יותר מזמן החניה בפועל (במקומות שבהם נהוג גם תעריף לפי דקות). בכל רשויות החניה בערי הארץ יודעים הפקחים לזהות את הפעלת האפליקציה הסלולרית לתשלומי חניה וכך – אין מצבים שבהם מקבלים קנסות ואין תשלומי יתר מיותרים. השירות, אגב, מתאים גם ללקוחות פרטים וגם לחברות (לרבות ציי רכב גדולים).