בקרית מוצקין שכונות רבות, מהן וותיקות ומהן חדשות יחסית. בחלק מהאזורים, לא תמיד קל למצוא מקום חניה פנוי. למרבה המזל, לכל מי שרוצה להקל על עצמו בכל ענייני החניה, קיימת כיום דרך חדשנית – אפליקציית חניה. אפליקציית חניה בקרית מוצקין מסייעת לכל מי שרוצה לחנות בראש שקט, בלי קנסות ובלי בעיות – גם ליד הבית, גם ליד מקום העבודה, וגם במקומות שונים בכל רחבי הארץ.

לפני שנסביר מהי בדיוק אפליקציית החניה, נוסיף רק שמדובר בשירות מיוחד שפותח על ידי חברת  סלופארק. זוהי חברה ישראלית מקומית, שהחליטה לסייע לאזרח הישראלי בכל הקשור בתשלומי חניה, מניעת קנסות וחיסכון בזמן.

חניה בקרית מוצקין בראש שקט

לאחר התקנת אפליקציית חניה קרית מוצקין, אפשר להתחיל לחנות בכל מקום ובראש שקט. בזכות האפליקציה אפשר לשלם בנוחות רבה ואין צורך לחפש מדחן. בזכות האפליקציה אין צורך לבזבז זמן בנקודות תשלום גם בחניונים. יתר על כן, בזכות כמה אפשרויות מתקדמות, גם לא שוכחים אף פעם לסיים את מצב החניה, שכן קיימת התראה כאשר הרכב מתחיל לנסוע, בלי לכבות את הגדרת החניה.

בזכות שימוש בשירותי חניה מהנייד של חברת סלופארק, לא צריכים לחשוש מפני פקח מזדמן. בזכות השירות החדש גם לא צריכים לחפש אחר כספומט, כסף קטן, או נקודת תשלום בחניון גדול. כיום, אפשר לחסוך זמן ובלי לבזבז כסף. השירות היעיל והמועיל אינו כרוך בתשלום נוסף. משלמים רק על החניה ובדיוק  על פי זמן החניה בפועל.

חניה קרית מוצקין במסלול העסקי

חברת סלופארק, מפתחת האפליקציה, יודעת שלא רק לקוחות פרטיים רוצים חיים קלים ופשוטים בהקשר של חניה בקרית מוצקין ובמקומות אחרים. גם לקוחות עסקיים וחברות רוצים בכך. אי לכך, יש לדעת שניתן להצטרף לשירות גם כלקוחות עסקיים.

לקוחות עסקיים שעושים שימוש באפליקציית החניה יכולים לנהל מעקב נוח אחר כל הוצאות החברה בהקשר של חניות. בצורה כזאת, חוסכים התקזזות חשבונאית עם העובדים ויש הפרדה נוחה בין חניות פרטיות לבין חניות עסקיות. זה נוח ויעיל, מונע קנסות ומאפשר לא פעם גם לטייב את נושא החניות בעסק, תוך חיסכון בזמן ובכסף.