גם ברחבי קרית שמונה, עשויה חניה פשוטה להוות מקור לאי נוחות גדולה. לא תמיד קל למצוא מדחן זמין או מקום לרכוש כרטיס חניה. גם לא תמיד זוכרים לשלם את דמי החניה, במיוחד כאשר ממהרים. לכן, חשוב לדעת שכל הטרדות הקשורות לחניה ברחבי העיר וגם מחוצה לה יכולים להיות נחלת העבר. כל זאת, בזכות אפליקציית חניה בקרית שמונה.

את האפליקציה, שקל מאוד להתקין בכל טלפון סלולרי מתקדם, פיתחה חברה ישראלית, סלופארק. בזכות השירות המתקדם, ניתן לשלם עבור חניה בכל מקום ובכל זמן, בלי לפנות לעמדת חניה בחניונים ובלי לחפש כסף קטן. כדאי להוסיף גם השירות פעיל בכל רחבי הארץ והוא מסונכרן עם פקחי הרשויות המקומיות והעיריות. לאחר הפעלת מצב חניה, אפילו בלי לצאת מהאוטו, מונעים מצב של קנס ואי נעימות.

חניה בקרית שמונה באמצעות הטלפון

מלבד האפשרות של הגדרת מצב חניה באמצעות האפליקציה, ניתן לבצע את התשלום גם באמצעות פניה טלפונית למוקד החברה. בנוסף הגדרת חניה קרית שמונה מזהה בין רגע גם את מקום החניה. דבר זה חשוב מאוד שכן באזורים שונים ברחבי הארץ חלים תעריפים שונים. בזכות זיהוי המקום, ניתן לשלם את התעריף המינימלי האפשרי וכך – חוסכים גם זמן, גם כסף וגם טרחה.

כדאי גם להוסיף שאת מצב החניה ניתן לבטל בהינף אצבע. עם זאת, גם מי ששכח לבטל את מצב החניה לא צריך לחשוש מגביית יתר. האפליקציה שבטלפון יודעת להתריע על תנועת הרכב בלי ביטול מצב החניה.

חניה קרית שמונה במגוון מסלולים

השימוש באפליקציית החניה מבית סלופארק יכול להתבצע באמצעות כמה מסלולים:

  • לצד לקוחות פרטיים, שעושים שימוש ברכב אחד, יש גם לקוחות עסקיים או אחרים, שעושים שימוש בכמה רכבים. ניתן בהחלט לצרף כמה רכבים על מנוי אחד.
  • לצד מי שמשלם באמצעות כרטיס אשראי שהוגדר באפליקציה, יש גם כאלה שבוחרים שלא לעשות כן. ניתן להגדיר את הטלפון כמעין ארנק סלולרי ולהטעין אותו מראש בסכום כסף למטרות חניה.
  • לצד אפשרות לשלם בחניונים, יש כמובן גם אפשרות לשלם בחניות עירוניות, בלי בעיה, בלי טרחה. כמו כן, חברת סלופארק לא גובה עמלה בגין השירות.