גם בנהריה לא תמיד קל למצוא חניה, כמו שלא תמיד קל למצוא עמדת תשלום או מקומות לרכישת כרטיס חניה. אבל היום, החיים יכולים להיות הרבה יותר פשוטים, בזכות פיתוח מצוין של חברת סלופארק. הפיתוח, מתוצרת כחול לבן, מאפשר להימנע מתשלום דוחות מיותרים ואפילו חוסך המתנה בחניונים. לא רק זאת, אלא שהדרך שנציג מיד, מאשפרת גם חניה בנהריה וגם חניה במקומות אחרים, בלי כסף קטן ולמעשה, גם בלי ארנק כלל.

חניה בנהריה עם אפליקציה מתקדמת

חברת סלופארק נחשבת למובילה בתחומי התשלום עבור חניות. החברה פיתחה מודל תשלום חודשי, לרוב באמצעות כרטיס אשראי, אשר מבוסס על התקנת אפליקציה מתקדמת במכשיר הסלולרי. האפליקציה מאפשרת להימנע מרכישת כרטיסי חניה, היא מאפשרת תשלום פשוט מאוד בחניונים, בלי להמתין בכניסה או ביציאה, היא מאפשרת הארכת משך החניה במקרה הצורך ואפילו שולחת תזכורת לפני סיום זמן החניה שהוגדר.

כדאי לדעת שניתן לעשות שימוש ברעיון החדשני גם ללא טלפון חכם. ישנה אפשרות שימוש על ידי SMS, על ידי שיחות טלפון למוקד החברה ויש גם אפשרות לתשלום ללא כרטיס אשראי. ישנה אפשרות להגדיר כרטיס נטען למטרות חניה, כך שלמעשה, מדובר בשירות שמתאים ממש לכולם.

חניה נהריה גם לפרטיים וגם עסקים

לכל תושבי נהריה והסביבה כדאי לדעת דבר נוסף: שירות תשלומי החניה מבית סלופארק כולל מסלולים בהתאמה אישית, גם לפרטיים ומשפחות וגם לבעלי עסקים וחברות. חניה נהריה במסלול הפרטי כוללת לא רק נוחות יתירה בזמן החניה וויתור על הצורך לגשת לשלם במזומן או לרכוש כרטיס חניה לחניון אלא גם בתשלום מרוכז, ברמה החודשית.

עבור לקוחות עסקיים, קיימת אפשרות להגדרת השירות עבור כלל עובדי החברה. השירות מאפשר לא רק נוחות לנהגים החונים אלא גם הימנעות מקנסות מיותרים וכן קבלת דוחות מפורטים על מקומות וזמני החניה. בצורה כזאת, ניתן לבצע פיקוח מתאים ברמת החברה וניתן לבצע הפרדה בין חניות פרטיות לבין חניות הקשורות לענייני העבודה.

לסיום, נציין ששירות חניה מהנייד  איננו כרוך בעלות מצד הלקוח. עלות החנייה, בין אם בנהריה בין אם במקומות אחרים, מחושבת על פי התעריף העירוני או של החניון שבו בוחרים. הכל, בפשטות ובנוחות.