נתניה כך אומרים היא הריביירה הישראלית, היא ממוקמת בשרון והפכה מוקד משיכה עבור אזרחים שמחפשים את החוף והשלווה, תיירים ומדי יום אלפי אזרחים עושים את דרכם מהבית – לעבודה בעיר. עבור רבים מציאת חניה נתניה היא משימה לא פשוטה, בלשון המעטה. זוהי עיר שוקקת חיים ואם מגיעים בשעות השיא, אז מציאת חניה בנתניה יכולה לתסכל מאוד – בין אם מדובר באזור הטיילת ואם מדובר באזורי מגורים, מסחר ותעשייה.
חניה נתניה נשמעת כמו צמד מילים שלא הולכים היטב יחדיו, אבל יש פתרונות חניה חכמים שעוזרים לנו להתגבר על כל מכשול – שירותי חניה סלולרית מהטלפון הנייד שלכם. פתרון זה הוא יעיל שחוסך לא רק זמן כי אם גם לא מעט כסף.
עם שירותי חניה מהנייד ניתן למצוא חניה בנתניה בכל רחבי העיר, ובקלות. עם שירותי חניה מהנייד של סלופארק תוכלו להחנות את רכבכם בנוחות בכל אזורי כחול לבן בעיר.

 


חניה חכמה בנתניה

השירות שלנו בסלופארק מתאים לכל מי שמחזיק טלפון נייד ומעוניין ליהנות מנוחות מרבית. כדי להירשם לשירות יש להירשם תחילה ובתוך שבוע מגיע אל בית הלקוח מדבקה מזהה.

מדבקה זו היא החותמת שלכם והיא מאפשרת לפקחי עיריית נתניה להבין שאתם מחוברים לשירות של סלופארק. יש להדביק את המדבקה על גבי הרכב, במקום בולט יחסית, כדי שלא יפספסו אותה.

ניהול חשבון המשתמש נערך אף הוא דרך הטלפון הנייד והוא מציג מגוון פרטים חשובים לצורך ביצוע מעקב ובקרה. כאשר אתם מתחברים אל שירותי חניה בנתניה עם סלופארק אתם יכולים לקבל תמונת מצב עדכנית של פרטי החנות שלכם לאורך החודש, לרבות: חיובים ומספר חניות שביצעתם. כלי זה משקף בצורה מדויקת את ההוצאה שלכם ומאפשר לכם לשלוט באופן שוטף בהוצאות שלכם.

חשוב לציין כי תעריפי חניה בנתניה של סלופארק לא נקבעו על ידינו, הם כפופים לתעריפי החניה של מועצת נתניה ומתואמים איתה.

בנוסף, אם יש לכם טלפון חכם מדור 3.0 עם אפשרויות גלישה באינטרנט – תוכלו, כלקוחות חברת סלופארק, להוריד אפליקצית חניה חינמית ובאמצעותה תוכלו לנהל את כל החניות שלכם בנתניה דרך ממשק סלולרי מתקדם וקל לשימוש ותפעול.