שירותי חניה סלולרית מבית סלופארק ניתנים בפריסה ארצית לרבות חניה ברמת גן. למעשה רמת גן היא מבין הערים הראשונות שהיו מחוברות לשירות וזאת מאחר והעיר רמת גן נחשבת לאחד העסוקות ביותר בארץ. מה שהוביל לכך שמציאת חניה רמת גן נראתה לפעמים כבלתי אפשרית.

לא רק שרמת גן סמוכה לתל אביב, בתוכה יש מאות עסקים, מרכזי מסחר והיי טק, מקומות בילוי כמו הספארי, בורסת היהלומים, האצטדיון הלאומי, אוניברסיטת בר אילן ובית החולים שיבא. רמת גן היא עיר תוססת ושוקקת ומציאת חניה בעיר הזאת, ללא שירותי חניה סלולרית, יכולה להיות אתגר מעייף.

שירותי חניה ברמת גן מבית סלופארק נותנים לכם את האפשרות להחנות את הרכב בכל האזורים המסומנים בכחול לבן, בכל רחבי העיר. לאחר שמתחברים לשירות נהנים מנוחות מרבית, מאפליקציית חניה שמתאימה לבעלי מכשירים ניידים מדור 3.0 מאילך, ממעקב אחר כל הפעילות שלנו לאורך כל החודש, ממעקב ובקרת תשלומים וחיובים, משירות ייחודי של הזמנת חניה מראש, לפני שמגיעים לחניה ומעוד תכונות נהדרות שיש רק בשירות של סלופארק.

אין זה משנה אם אתם מתגוררים ברמת גן או מגיעים אליה תדיר, שירותי חניה ברמת גן של סלופארק יעשו את החיים שלכם להרבה יותר יפים ונינוחים.