פתח תקווה, אחת מהערים הגדולות והמאוכלסות ביותר בישראל, הוקמה כמושבה קטנה וצנועה. כיום, בעיר הגדולה והצפופה למדי, חניה בפתח תקווה יכולה בהחלט להיות עניין מתיש, לא קל ולפעמים אפילו מעצבן. כאשר צריך לחפש מדחן, או כאשר צריך להתרוצץ אחר חיפוש עמדת תשלום בחניון כזה או אחר, ביום שמש לוהט או תחת הגשם – זוהי חוויה לא נעימה. אבל – כיום אפשר גם אחרת.

שירות החניה הסלולרית של סלופארק, שמופעל גם בפתח תקווה, ממש כמו בכל הערים המרכזיות בארץ, מאפשר לבצע תשלומים בקלות, בנוחות ובמהירות בכל מקום ובכל זמן. השירות, יש לומר, מבוסס על אפליקציה ישראלית, כחול לבן, שמספר המשתמשים בה נמצא בעליה מתמדת.

חניה בפתח תקווה- שירות מיוחד

כדי להבין מהו השירות המיוחד של חניה פ"ת מבית סלופארק, נסביר שמדובר בשירות התשלומים המתקדם ביותר באמצעות הנייד. באמצעות האפליקציה ניתן לשלם עבור חניה בכל מקום – בפתח תקווה ובערים אחרות, בחניונים פרטים וברחובות העיר. הסנכרון של הפקחים העירוניים עם האפליקציה הוא סנכרון מושלם. הם מקבלים מידע מלא אודות כל רכב שהפעיל אופציית תשלום וכך – אפשר לומר שלום לדוחות.

בזכות סלופארק לא צריך לחפש יותר כסף קטן למדחנים, לא צריך אפילו שיהיה ארנק בסביבה כדי לבצע את התשלום. ניתן לשלם או על ידי הגדרה של כרטיס אשראי של המשלם או באמצעות הטענת המכשיר הסלולרי במזומן מראש, למטרות חניה.

חניה פ"ת עם חיסכון בזמן

בין היתרונות המעולים ביותר של השימוש בסלופארק, גם בפתח תקווה וגם במקומות אחרים ניתן למצוא את החיסכון בזמן. בין אם מדובר בחניה ליד מקום העבודה ובין אם מדובר בחניה ליד מקומות הבילוי או בכל מקום אחר, לא צריך לבזבז יותר זמן על עמדות תשלום בחניון או על תשלום במדחן או חיפוש כרטיס חניה.

כדאי לדעת שאפליקציית החניה המתקדמת איננה כרוכה בתשלום והשירות נעשה בצורה קלה, נוחה ואינטואיטיבית. לשירות כבר הצטרפו הרבה מאוד אנשים ומשפחות ואפילו לקוחות עסקיים. כן, גם חברות יכולות ליהנות מכך, כאשר מגדירים למעשה את כל רכבי החברה כמנויים לסלופארק.