לא צריך להמשיך לחפש חניה ברעננה, שירותי חניה סלולרית של סלופארק פועל גם ברעננה ומאפשר לכם ליהנות משפע של יתרונות במקום אחד.

כידוע, רעננה היא עיר שלא נחה לרגע, היא כוללת אזורי תעשיה ומסחר רבים (פארקי מסחר ותעשיה ברעננה), יש בה חיי לילה שוקקים ואתרי פנאי ולא תמיד קל למצוא  חניה ברעננה. שירותי חניה מהנייד בעיר רעננה חוסכים לכם זמן, כסף והרבה התרוצצויות מיותרות. כאשר מתחברים לסלופארק ניתן להחנות את הרכב שלכם בכל אזורי הכחול לבן בעיר, בקלות רבה.

לשלם בדיוק על הזמן שחניתם!

התשלום עבור החניה הוא זהה לחלוטין למחיר שהייתם משלמים לחניה עירונית ועם השירות של סלופארק – אתם משלמים בדיוק בהתאם לזמן שבו החניתם, לא שניה או דקה יותר (כפי שקורה לא אחת בחניונים ברחבי הערים, שם התשלום הוא גלובלי).

חזית הטכנולוגיה – בשבילכם.

סלופארק ממנפת את מיטב הטכנולוגיה עבור קהל הלקוחות ומציעה שירותי חניה ברעננה והכול דרך המכשיר הנייד. לבחירתכם התחברות לשירותי חניה מהנייד או לשירות האפליקציה הסלולרית. בשני המקרים מנהלים את כל תהליך החניה דרך המכשיר הנייד – אולם האפליקציה מתאימה רק לבעלי מכשירי טלפון מדור 3.0 ואילך.

איך מצטרפים? פשוט וקל, נרשמים לשירות דרך אתר האינטרנט של סלופארק או שמתקשרים 03-718-7711 ומתחילים ליהנות מהשירות.

דרך ממשק נוח ומתקדם תוכלו לעקוב אחר כל הפעילויות שלכם במהלך החודש, תוכלו לראות את החיובים ואפילו ליהנות משירות התראה אישי שמודיע לכם על סיום זמן החניה.

שירותי חניה ברעננה עם סלופארק מראים שאפשר גם אחרת. אין צורך בתווי חניה או כרטיסי חניה, גם לא צריך להסתובב עם כסף קטן למדחנים – אפשר למצוא חניה בקלות ובמהירות ברעננה, ובערים נוספות רבות בישראל וליהנות מנוחות אידיאלית ומחסכון מקסימאלי.