חניה ברמת השרון

רמת השרון הפכה בשנים האחרונות להרבה יותר ממושבה חקלאית, זוהי עיר שוקקת ופעילה שכוללת מספר מרכזי תעשייה ומסחר, מקומות בילוי ופנאי וגם שפע של שטחים חקלאיים. בעבר איתור חניה ברמת השרון היה יחסית קל, אולם לאחרונה מדובר באתגר של ממש במיוחד אם מסתובבים באזורי מרכזיים כמו רחוב סוקולוב או אוסישקין.

השירות החדש שלנו בסלופארק נועד לעשות החיים שלכם להרבה יותר קלים ונוחים. עם שירותי חניה מהנייד תוכלו, גם אתם, ליהנות מחניה ברמת השרון באזורי כחול לבן מבלי לבזבז זמן יקר על חיפוש חניונים, מדחנים וכרטיסי חניה ומבלי לשלם מחירים מופקעים בחניונים.

 


ניהול ומעקב בממשק ידידותי למשתמש

כדי להתחבר לשירותי חניה סלולרית יש להתקשר לטלפון 9070* ולהירשם כמנוי או להירשם דרך האתר, תהליך שלוקח זמן קצר. לאחר מכן, יש להירשם באתר שלנו (אם התחברתם לשירות דרך הטלפון), שם תמצאו ממשק רישום ותפעול ידידותי למשתמש. בתום הרישום הקצר תקבלו שם משתמש וסיסמה אישיים. אלו ישמשו אתכם לאורך כל הדרך.

כדי להיכנס לחשבון האישי שלכם תצטרכו לרשום סיסמה, מספר טלפון נייד וקוד ומיד תוכלו לראות את הפרטים שלכם. תוכלו לקבל תמונה מדויקת של ריכוזי פעילות לאורך החודש, פירוט חניות, חשבוניות וחיובים ותוכלו לעקוב אחר כלל הפעילות שלכם במהלך החודש.

חבילות מיוחדות למשפחות ולעסקים

כחברה שמחויבת לשירות מותאם אישית השקנו חבילות שירות לעסקים ולמשפחות, שעולות בקנה אחד עם הצרכים הייחודיים של מגזרים אלו.

  • שירותי חניה מהנייד למשפחות מאפשר לעד 5 משתמשים ועד 3 רכבים וליהנות מן השירות בנוחות מקסימאלית.
  • שירותי חניה סלולרית לעסקים מאפשרים לבעלי עסקים וחברות לחסוך בעלויות על חניות עובדים ולקבל סטטיסטיקות מדויקות ולייצר ודוחות מפורטים.

מדהים כמה שזה פשוט! כדי להחנות את רכבכם באזורים המותרים ברמת השרון כל שעליכם לעשות בהגיעכם אל היעד הוא לחייג מטלפון נייד למספר הבא: 6452* ולומר את העיר שבה אתם נמצאים ומעוניינים לחנות בה. ומשסיימתם להחנות, יש להתקשר שוב לאותו המספר והחיוב יופסק באותה הדקה.

אם ברשותכם טלפון נייד חכם ואתם מחוברים לשירותי החניה הסלולרית שלנו בסלופארק, תוכלו ליהנות מאפליקציה מתקדמת שגם חוסכת לכם את שיחת הטלפון וגם מאפשרת לכם לנהל את כל הפעילות מהמכשיר הנייד (כולל כניסה ויציאה מחניות).