מי שעובר בעיר רחובות באופן סדיר בשנים האחרונות לא יכול שלא לראות שהעיר רחובות קיבלה תפנית לטובה. אזורי המסחר, התעשייה והייטק מתפתחים ומשגשגים, תשתיות העיר משוקמים ומשתדרגים (עיין ערך הגשר החדש בחלק הצפוני של העיר) ויש תנופת בניה בלתי רגילה. הרבה דברים טובים קורים בעיר אולם כמו בכל עיר שנמצאת בתנופה תמיד לצד הפיתוח עולות בעיות לוגיסטיות ובתוך כך בעיות חניה ברחובות. יותר ויותר אנשים, תושבים וכאלו שגרים מחוץ לרחובות, מגיעים ופוקדים את העיר לכל אורך היום, הם באים לגור, לעבוד לבלות, לרכוש וליהנות ממה שיש לעיר להציע וחניה ברחובות הופכת לעניין שדורש התייחסות מיוחדת.

אם הייתם לאחרונה ברחובות אתם בוודאי יודעים עלמה אני מדבר. זה יכול לקרות כאשר מטיילים במרכז העיר ברחוב הרצל ההומה והשוקק, זה יכול לקרות באזור התעשייה החדש והמתפתח בצעדי ענק, במרכז הקניות ביל"ו והקניון ואפילו באזורי מגורים. חניה ברחובות אינה פשוטה יותר, אבל סלופארק מציעה פתרון פשוט, משתלם וקל לביצוע, גם העיר רחובות.

אנו בחברת סלופארק מכירים היטב את העיר רחובות ואחרי שערים ראשיות רבות בישראל הצטרפו לשירותי חניה מהנייד שלנו, גם רחובות הצטרפה ואתם המרוויחים העיקריים. חניה מהנייד ברחובות חוסכת לנו הרבה מאוד זמן, כסף ובלבולי מוח ואם אתם עוד לא מחוברים לשירות, כדאי לכם לקרוא את השורות הבאות.

סלופארק אין זה סיטי אוף רחובות

השירות שלנו בסלופארק הוא פשוט אבל ההשפעה על הנוחות ועל הכיס שלנו היא אדירה. כדי ליהנות מהשירות כל שעלינו לעשות זה להירשם באתר או בטלפון אפשר גם מהאתר המותאם לטלפון הנייד. לאחר ההרשמה תקבלו מדבקה, אותה יש להדביק על הרכב.

כאשר אתם רוצים להחנות את הרכב שלכם בעיר רחובות, תכנסו או לאפליקציה (אם יש לכם טלפון נייד מדור 3.0) או תתקשרו למספר שבידכם כאשר אתם נכנסים וכאשר אתם יוצאים מהחניה. את הרכב תוכלו להחנות בכל אזורי הכחול לבן ברחובות וזהו!

בממשק המשתמש האישי שלנו נוכל לראות את היסטוריית החניה שלנו ברחובות, את מעקב התשלומים שלנו, נוכל  לקבל התראה כאשר זמן החניה מסתיים ועוד.

יש מסלולים למגזרים שונים: אישי, משפחתי ועסקי וכדאי להתאים את המסלול לצרכים הייחודיים שלכם.

דרך צלחה!