חניה בתל אביב? חונים רק עם סלופארק!

תל אביב הינה המטרופולין הגדול בישראל והיא מהווה לב כלכלי, מסחרי ותרבותי של ישראל. אלפי בתי עסק ומשרדי הנהלה בכירים ממוקמים בה כמו גם שגרירויות של מדינות זרות ועוד. מהיותה עיר חוף היא גם מציעה בתי מלון רבים, טיילת מפורסמת ונמל הומה וגדוש מסעדות ואירועים. מדי שנה מתקיימים בעיר אירועים תרבותיים רבים והיא מהווה מוקד משיכה לצעירים מכל רחבי ישראל המגיעים ללמוד, לגור ולעבוד בה. מספר התושבים בה הולך ועולה משנה לשנה והיא ידועה כעיר הבעייתית ביותר מבחינת חניה.

סלופארק מאפשרת לכם לחנות בחניה בכחול לבן או בחניונים בהסדר בעיר תל אביב ישירות דרך האפליקציה או באמצעות חיוג טלפוני, ללא כרטיסי חניה, ללא תשלום במדחנים או בעמדות תשלום בחניונים. מעבר לחיסכון בזמן ונוחות מקסימאלית, כל התשלומים מאורגנים בצורה מסודרת בחשבון האישי שלכם. תוכלו לחבר מספר רכבים ולנהל אותם דרך החשבון.

היכן ניתן למצוא חניה בתל אביב?

העיר תל אביב מציעה חניות בתשלום, חניונים בבעלות פרטית (חברת אחוזות החוף) וחניות בכחול לבן בהתאם לחוקי עזר עירוניים. כאשר מגיעים לעיר לצורך ביקור חד פעמי ההמלצה היא להגיע מוקדם יותר לחיפוש מקום חניה מוסדר. בתל אביב פקחי העירייה פוקדים את הרחובות לאורך כל היום ולכן אין שעות שבהן "אין פקחים".