גם בצפת, אחת מהערים בעלות ההיסטוריה המיוחדת ביותר בישראל יש מעת לעת בעיות חניה. גם בצפת נדרשים תושבים שרוצים לחנות בחניון או באזור עירוני המסומן כמותר לחניה בצבעי כחול ולבן לשלם עבור החניה. לכן, כל מי שזקוק בקביעות או מפעם לפעם למקום חניה בצפת ישמח להכיר שירות מיוחד חבית חברת סלופארק הישראלית. השירות, שמתאים לכל מי שיש ברשותו טלפון סלולרי, מבוסס על אפליקציית חניה מיוחדת, שהופכת את החיים לנוחים יותר בכל הקשור לענייני חניה.

חניה בצפת בלי להסתבך

באזורים מסוימים בצפת קשה מאוד למצוא חניה בשעות מסוימות. עם זאת, גם באזורים שבהם ישנם מקומות חניה, לא תמיד קל להשיג כרטיס חניה ולא תמיד זוכרים להכין את הסכום המתאים למדחן או לכרטיס חניה בחניון. כל מי שמעוניין להקל על עצמו, כל מי שמעוניין לוותר על התענוג של חיפוש אחר כסף קטן או מדחן, השימוש באפליקציית הסלופארק מתאים לו במיוחד.

השירות, שפועל באמצעות כל מכשיר סלולרי שניתן להוריד אליו אפליקציות, מתאים מאוד גם לאנשים פרטיים וגם לחברות. הצטרפות כמנויים איננה עולה כסף והתעריף של חניה, גם בצפת וגם במקומות אחרים ברחבי הארץ מבוסס על המחיר הרגיל. במידה וקיימת למשל הנחה לתושבי העיר, האפליקציה יודעת לזהות זאת. אפילו במידה ושוכחים להפסיק את פונקציית החניה ומתחילים לנסוע – האפליקציה מזהה תנועה ומזכירה להפסיק את הגדרת החניה. חניה צפת בלי להסתבך? עכשיו זה אפשרי.

חניה צפת בלי כרטיסי חניה

למרות שמרבית הלקוחות של סלופארק מעדיפים לעשות שימוש בכרטיס האשראי, המחייב בגין כל החניות פעם בחודש, אפשר גם אחרת. האפליקציה והשירות (שיכול להיות גם בהפעלה טלפונית) נועדו לכל מי שרוצה לוותר על כרטיסי החניה גם אם אין ברשותו כרטיס אשראי. קיימת אפשרות להטעין את המכשיר בכסף מזומן, בנקודות הטענה בכל הארץ. זהו שירות שמתאים, ללא ספק, ממש לכולם.

על מנת להצטרף, בכמה צעדים פשוטים, כל מה שצריך זה להתקשר לחברה או להוריד את האפליקציה דרך האתר. מאותו הרגע, ניתן לחנות בקלות, בלי לבזבז זמן ובלי לחשוש מדוחות או מאי נעימויות.